Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu i wyborze loga przestrzennego?

Logo przestrzenne to wizytówka naszej firmy. Zależy nam na tym, aby wyglądało profesjonalnie i służyło nam przez długi czas. Pierwsze na co musimy zwracać uwagę to oczywiście jakość materiałów – wybierajmy zawsze materiał dobrej jakości, nie piszemy tego żeby zachęcić Was do wydania jak najwięcej pieniędzy na wymarzone logo, lecz aby zachowało swój wygląd na lata.

Oczywiście należy mieć się na baczności, gdy firma do której się udamy usilnie próbuje nam wcisnąć najdroższy materiał nie podając konkretnych argumentów za jego wyborem. Po drugie zwracajmy uwagę na elementy, gdy będą zbyt cienkie będą również kruche i mogą się odklejać z biegiem czasu przez co nasze logo będzie się rozwarstwiać. Trzecim elementem na który trzeba zwrócić uwagę to pleksi – powinna być wypalana laserem a nie frezowana. Gwarantuje to idealnie gładkie krawędzie a co za tym idzie świetny wygląd.

Ostatnim elementem jest sposób montażu. Logo powinno być zamocowane poprzez dobór odpowiednio trwałego kleju, najlepiej nałożonego za pomocą strzykawki. Pomoże to uniknąć wypływania kleju z pod loga.

Logo powinno się doskonale komponować z elewacją oraz ogólnym wizerunkiem naszej firmy. Jeśli macie pytania, zawsze chętnie Wam doradzimy – od projektu graficznego do całkowitej realizacji.