Na co zwracać uwagę przy projektowaniu i realizacji szyldu?

Dobrze oklejony samochód jest wizytówką firmy, dlatego przed przystąpieniem do tej operacji przedstawiamy kilka faktów, które warto znać, aby nie stał się antyreklamą i nietrafionym wydatkiem.

Decydując się na stworzenie szyldu naszej firmy oczywiste jest, że chcemy aby prezentował się profesjonalnie i godnie reprezentował nasz interes.

Pierwsze na co warto zwrócić uwagę to materiał, na którym będzie wykonany szyld. W tym wypadku najlepiej sprawdzi się płyta dibond. Jest wyjątkowo trwała, nie pęka oraz jest odporna na warunki atmosferyczne.

Unikamy płyt PCV, gdyż często się wyginają oraz pękają. W płytach poliwęglanowych bardzo często zbiera się osad oraz zanieczyszczenia. Płyty te również z upływem czasu pleśnieją.

Drugim aspektem jest metoda druku. Najlepszym wyborem będzie druk metodą UV lub wydruk ploterowy. Druk solwentowy jest nietrwały, podatny na promienie słońca przez co szybko płowieje i traci swój pierwotny wygląd. Dlatego, jeśli chcemy aby nasz szyld prezentował się świetnie przez długi czas zdecydujmy się właśnie na druk UV lub folię barwioną w masie.

Jeśli macie pytania, chętnie pomożemy.